Bizimle İletişime Geçin : 0362 438 35 35

HAKKIMIZDA

Yusuf Soytürk Muhasebe & Mali müşavirlik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir Yusuf Soytürk tarafından 2009 yılında Samsun merkezli olarak kurulmuştur.
Ofisimizde Muhasebe, Vergi, S.G.K., İş Kanunu ve odaların işlemleri yapılmaktadır. Şirket kuruluşu, muhasebe sistemi kuruluşu, muhasebeleştirme aşamaları ve vergilendirme sürecindeki mevzuata hakim olmasıyla kısa zamanda tanınır olmuştur.
Samsun Muhasebe & Mali müşavirlik; genel kabul görmüş muhasebe ilkeleri doğrultusunda bir firmanın kuruluşundan kapanışına kadar tüm aşamalarda mevzuata uygun ve doğru kararlarla hareket etmiş, bu sayede öne çıkmıştır.
Samsun Muhasebe & Mali müşavirlik; vergi kanunlarında yaptığı çalışmalardan dolayı, kanunların tasarı teklifleri ve uygulanması noktasına kadar konunun muhataplarıyla çalışmış halen çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize yasal ve yönetimsel konularda rehberlik etmek, yasal sorumluluklarını tam ve zamanında ifa etmelerini sağlamak, karlılık ve verimliliğe yönelik önerilerle işlerini istikrarlı bir şekilde büyütmelerine katkı sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz Dünya’da ortaya çıkan hızlı gelişmelere ayak uydurmak için, ulusal ve uluslararası sektörde sürdürebilir kalkınmayı ve kaliteyi ilke edinen lider kurum olarak, ülkemizin sahip olduğu potansiyeli olumlu şekilde harekete geçirip, bilimsel ve teknolojik gelişmelere paralel, işveren ve çalışan kesimin ihtiyacına uygun kaliteli hizmet vererek, çalışma hayatında devlet adına, muhasebe ve denetim hizmetlerini sağlayan bir merkez haline gelmek istemekteyiz.